Author: h***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 橘色
Price: HK$99.00
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2304075975948626 |
Author: h***e
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 橘色
Author: m***e
Date:
Review: it's my size and it's soft I like the wig
顏色: 橘色
Author: l***4
Date:
Review: Easy to wear: 🔥👍🔥🔥👍👍🔥🔥🔥🥺🥺🔥🔥🔥👍🥺🥺🥺🥺🥺
顏色: 黑色
Author: j***1
Date:
Review: So soft and a very pretty colour. Lots though I had dyed my own hair and didn't realise it was a wig. Adjustable fit and very comfortable to wear.
顏色: 軍綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.